Задати питання декану

Задати питання декану:

Курс валют

Актуальний курс
валют:

USD:
EUR:
RUR:

факультет економіки,
бізнесу і контролю

одеська національна академія
харчових технологій

Основні напрямки роботи

Викладачами факультету ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ розвиваються наступні напрямки навчання і досліджень:

ОБЛІК І ОПОДОДАТКУВАННЯ: фінансова аналітика

Спеціальність «Облік і оподаткування» ОПП «Фінансова аналітика» стала популярна в останні роки. Зміни у розвитку економіки України та підприємств, а також за вимогами роботодавців в потребі висококваліфікованих кадрах за новими спеціалізаціями сприяло відкриттю нової ОПП «Фінансова аналітика» у даній спеціальності у 2019 році. Податкове планування, проведення фінансово-економічного аналізу, оцінка ефективності діяльності підприємств та окремих видів ресурсів, конкурентна розвідка, операції з купівлі та продажу нерухомості, транспортних засобів, будівель,споруд,  обладнання та іншого майна потребують фахівців з даного напряму для сучасного бізнесу. Особливо це актуально при створенні великих підприємств, холдингів,формування транснаціональних корпорацій тощо, що неможливе без якісної роботи таких консультантів.

ЕКОНОМІКА: цифрова економіка

Сучасні вимоги ринку потребували введення у 2018 році нової освітньо-професійної програми «Цифрова економіка» в спеціальності 051 «Економіка» для підготовки фахівців, які зможуть управляти електронними грошовими коштами, управляти цифровими економічними та бізнес-процесами. Розвиток ринку потребує висококваліфікованих аналітиків для реального, фінансового та IT – секторів економіки, економічної сфері та продажу товару, що охоплює банки та інші фінансові підприємства, транснаціональні корпорації, холдинги, торгівельні підприємства в тому числі через інтернет-мережи, туристичні компанії, управління експортно-імпортними операціями підприємств; міжнародна економіка, глобальна економіка, зовнішньоекономічна діяльність підприємств тощо, що базується на інформаційно-комунікаційних та цифрових технологіях».

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ: облік і аудит

Спеціальність «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит»традиційно популярна, і це не випадково. Жодне підприємство не може обійтися без бухгалтера, внутрішнього аудитора, спеціалістів з фінансового обліку та податковому обліку. Сьогодні його праця не тільки потрібна, але й добре оплачується. У більшості країн світу, незважаючи на насиченість ринку праці бухгалтерами, аудиторами, внутрішніми контролерами, фінансистами відбувається їх випереджальний ріст стосовно інших спеціальностей. Робота бухгалтера перетворилася з монотонної у творчу. Бухгалтерський облік сьогодні – це інформаційна система, що відбиває стан і рух майна, розрахунків і зобов’язань, фінансових результатів. Наші випускники мають навички роботи в області економічного аналізу, бухгалтерського і фінансового обліку, оподатковування, аудиту, контролю та ревізії не тільки в сфері промислового виробництва, але й в області комерційних послуг, у сфері малого підприємництва, в діяльності контролюючих структур, проведення судово-бухгалтерської експертизи.

ЕКОНОМІКА: економіка підприємства

Освітньо-професійна програма «Економіка підприємства» – це, насамперед, фундаментальна підготовка і практичні навички для ефективної роботи у всіх економічних підрозділах підприємств різних форм власності. «Економіка підприємства» – найпоширеніша економічна спеціалізація на ринку праці нашої країни. Кожне технічне, технологічне, організаційне або управлінське рішення на підприємстві має потребу в надійному економічному обґрунтуванні і постійному економічному моніторингу за його впровадженням і виконанням. Економісти підприємства є надійним щитом, що захищає його від технічних, ринкових або фінансових потрясінь. У кризових ситуаціях вони відіграють роль економічного адвоката для менеджерів найвищого рівня.


новини

Запрошуємо на навчання на сучасні економічні спеціальності та увійди у коло професіоналів, які управляють майбутнім!

Якісна підготовка фахівців будь якої спеціальності в ОНАХТ не можлива без знання сучасних технологій в галузі та наукових досліджень, а сучасний керівник повинен мати глибокі знання з економіки, обліку, економічного аналізу та аудиту для ефективного управління підприємством.

Нові реквізити для оплати

Шановні студенти! Нові реквізити для оплати за навчання за 2 семестр 2019-2020 року.  Сплатити за навчання  за 2 семестр необхідно до 31.01.2020 року.

Звернення ректора

Звернення ректора ОНАХТ профессора Єгорова Богдана Вікторовича до студентів та співробітників

Карантин
Карантин 25.03.2020

Навчаємося та ефективно працюємо в умовах карантину, який продовжено до 24.04.2020 року.

Навчання в період карантину

Шановнi cтудненти та викладачі! У зв'язку з карантином навчання відбувається дистанційно до 03.04. Використовувати посилання http://moodle.onaft.edu.ua/login/index.php 

Пільгові кредити на навчання

Пільгові кредити на навчання для студентів ЗВО для сплати за навчання та в наступному 2020-2021 навчального року.

Вітаємо наших студентів з перемогою !!!

вітаємо!!!

Вітаємо студентів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» факультету Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій  Чабан Юлію Олександрівну (2 курс, групи ФЕБ-231) та Чебан Діану Олександрівну (3 курс, групи ФЕБ-331)  з перемогою та здобуттям диплома ІІ ступеня в Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (Наказ МОН від 13.05.2020 р. №622).

Будь якої результат можно оцифрувати

Будь якої результат можно оцифрувати: наш випускник - Козак Катерина об отриманої освіті економіста та розвитку  своєї кар'єри.

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/2020/05/06/bud-iakyi-rezultat-mozhna-otsyfruvaty/

Новини нашої академії!

Цікаві новини та важлива інформація пов'язана з нашою улюбленою академією наведених в вигляді нашої газети "ТЕХНОЛОГ". Бажаемо прижємного читання!

Сяючі грані алмазного ендшпіля

Вітаю всіх!!!

Колись в юності я вирішив присвятити себе професії, пов’язаної з соціально-економічною сферою діяльності людини. Ще будучи студентом кафедри економіки промисловості Одеської національної академії харчових технологій, я зрозумів, що без знань, отриманих тут, я б не зміг знайти своє гідне місце в суспільстві. Вивчення економічних дисциплін сформувало моє цілісне уявлення про те, як вибрати свій власний шлях досягнення успіху. Через роки я переконався, що не помилився у виборі спеціальності, яка дозволила реалізувати в реальності мою мрію....

Финанализ и цифровая экономика в ОНАПТ

Отримай сучасну економічну освіту зі спеціальностей 071  Облік і оподаткування та 051 Економіка та увійди в коло професіоналів, які визначають економічне майбутнє та мають стабільний дохід)))

https://youtu.be/c4cUVSYxIO8

архів новин

анонси

 
 
 
 
всі анонси→